16 Haz 2017


Evde Ek İş Kırıkkale
Evde ek iş yapmak isteyen kişiler için evde ek iş imkânı veren firmalar Kırıkkale ilinde de evlere ek işi vermeye devam ediyor. Finansal açıdan destek sağlayan ek iş firmaları evlere ek iş dağıtarak insanların boş zamanlarını değerlendirmesini amaçlıyor. Aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen kişiler için evde ek iş yapmaları ideal iş fikirlerinden birisi olarak gözükmektedir. Evinizde yapacağınız ek kazanç odaklı çalışmalar için evde ek iş yapabilirsiniz.

Kırıkkale Ek İş
Evlere ek iş veren firmaların verdiği ek işleri öğrenciler, ev hanımları kolaylıkla yapabilir. Boş zamanları değerlendirmeye yönelik girişimde bulunulan bu ek işler ile her ay düzenli olarak para kazanabilirsiniz.
Kırıkkale evlere ek iş veren firmaların verdiği işlerden bazıları ise şöyle; paketleme, süsleme, montajlama, örme ve kutulama işlerinden ibarettir. Bu işler de kendi aralarında sınıflandırılıp yapılan işe göre yapım aşamasını simgelemektedir.

Ek iş Kırıkkale
Türkiye’de evlere ek iş veren firmaların bulunduğu yerlerden biri olan Kırıkkale, Kırıkkale de yaşayanlar için evlere ek iş imkânı sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda Ek iş Kırıkkale’ de bulunup insanlara maddi açıdan destek sağlamaktadır.
Kırıkkale evde ek işi veren firmalara ulaşmak Kırıkkale de ek iş veren firmaları detaylı bir şekilde arayarak bulmanız ve iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Kırıkkale ek iş için başvuruda bulunduğunuz zaman, Kırıkkale evde ek iş veren firmalar tarafından gerekli tüm malzemeler evinizin adresine gönderilmektedir.
Evinizin herhangi bir bölümünü kullanarak size verilen paketleme, montajlama, süsleme, kutulama veya örme işini yapabilirsiniz. Size verilen işi isterseniz tek başınıza isterseniz de ailenizdeki kişilerden yardım isteyerek te yapabilirsiniz. Diğer bir yandan ise, bir ekibe dahilseniz veya kendinize ait bir ekibiniz bulunuyorsa beraber de yapabilirsiniz. Sözü geçen ekip yani kişiler genellikle komşulardan veya akrabalardan oluşmaktadır. Ekip halinde yapılan çalışmalar her zaman daha verimli ve daha keyifli olabilmektedir.

Kırıkkale’de Ek İş Arıyorum
Kırıkkale evde ek iş veren firmaların bazı işlerini sitemizde bulabilirsiniz. Evde ek iş yapmak isteyen kişiler Kırıkkale’de evde ek iş veren firmalara ulaşarak evde ek iş yapabilir ve evinde çalışarak ek gelir sahibi olabilir. Verilen bu ek işler genellikle 1000 lira ile 2000 lira arası değişmektedir. Belirtilen bu rakamlar da evde ek iş için tatmin edici rakamlardır. Bol kazançlar dileriz.

ATOMKADINCA
ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

35 yorum:

 1. kırıkkalede oturuyorum bu işe ihtiyacım var.

  YanıtlaSil
 2. Kırıkkale de bu işi yapan var mı

  YanıtlaSil
 3. Kırıkkale de oturuyorum. kırıkkale evde ek iş veren firmalara ulaşmaya çalışırken sizin sitenizi buldum. Evde ek iş yapmak istiyorum evde yapılan ek işler ile evde ek iş sahibi olmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 4. Evde ek iş yapmak için yeterince zamanım var. evde yapılan ek işlerden yapmak istiyorum. Kırıkkale de ikamet ediyorum. Acil dönüş yapar mısınız?

  YanıtlaSil
 5. Kırıkkale ek iş hakkında araştırma yaparken buraya geldim. bende evde ek iş yapmak istiyorum. Kırıkkale de bulunan ek işlerden bende faydalanmak istiyorum. Dönüşünüzü bekliyorum

  YanıtlaSil
 6. Bana ulaşın Kırıkkale oturuyorum 11 kişilik ekibimiz varv

  YanıtlaSil
 7. Herturlu paketleme,susleme,hediye esya yapimi ornek oldugu muddetce her istenilen yapabiliriz.ihtiyacimiz var acil donerseniz vaktinden once bile bitirebiliriz.

  YanıtlaSil
 8. Fadime
  Yenişehirde öğrenciyiz evde yapabileceğimiz ek işlere ihtiyacımız var.
  Verilen işi vaktinde yapabileceğimizi düşünüyoruz Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 9. evde el iyi yapmak istiyorum ekmek aracimla alir ekmek aracimla taking ederim ama bi gel olsa sevinirim

  YanıtlaSil
 10. kırıkkalede oturuyorum 4 çoçuğum var ev kira evde iş imkanına cok ihtiyacım var lütfen bana ulaşın

  YanıtlaSil
 11. Kırıkkalede oturuyorum ogrenciyim evde is yapıp kitap paramı çıkarmam gerek lütfen bana ulaşın

  YanıtlaSil
 12. Paketlenecek , montajı yapılacak Ürünleri zamanında ve eksiksiz teslim edebilecek yetenekli ve tecrübeli küçük bir arkadaş gurubumuz mevcuttur saygilarimla ikamet kırıkkale
  m.s.n.y@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. Kirikkalede ogrenciyim acil is ariyorum lutfen yardim edin

  YanıtlaSil
 14. Bende evde ek iş yapmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim

  YanıtlaSil
 15. Kirikkale de oturuyorum evde ek is yapmak istiyorum ogrenciyim 5346357832

  YanıtlaSil
 16. Kırıkkalede evde ek is arıyorum.0542 366 20 92

  YanıtlaSil
 17. Kırıkkalede oturuyorum 4 kisilik ekibimiz var bu isi yapmak istiyorum. Lutfwn donus yapin

  YanıtlaSil
 18. Kırıkkale Merkezde oturuyorum yedi kişilik bir aileyiz evde çalışacak bir ek iş istiyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olursanız seviniriz

  YanıtlaSil
 19. İş arıyoruz lütfen yardımcı olursanız çok seviniriz.maddi sıkıntılarımız var.zamanında düzgün bir şekilde teslim yaparız. emre.arslan19933159@gmail.com ilginiz için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 20. Evde ek iş yapmak istiyorum. Geri dönerseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 21. Kırıkkale merkez 3 kişiyiz elimiz hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

  YanıtlaSil
 22. Merhaba hakan ben ev işleri yemek ütü için devamli çalışacak güvenilir birine ihtiyacım var 05412615324

  YanıtlaSil
 23. Kırıkkale oturuyorum bu işe ihtiyacım var acil yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 24. Kırıkkale de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

  YanıtlaSil
 25. Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3@gmail.com

  YanıtlaSil
 26. Kırıkkale de oturuyorum ek ise ise ihtiyacim var

  YanıtlaSil
 27. Evde ek iş arıyorum süsleme paketleme vs. Yardımcı olur musunuz

  YanıtlaSil
 28. Merhaba kirikkale merkezde ikamet ediyorum 3 kişiyiz acil evde ek iş yapmaya ihtiyacımız var dönüş yaparsaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 29. Evde ek is yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz fatihcurtay71@gmail.com nurdan ulasabilirsiniz

  YanıtlaSil
 30. ek iş yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz kırıkkale de ikamet ediyorum haktanmiko@gmail.com donus yaparsaniz sevinirim

  YanıtlaSil
 31. Kırıkkale'de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

  YanıtlaSil